Ogród zimowy OPTI

Dane techniczne:

Pokrycie dachu: Szkło hartowane / Poliwęglan
szerokość: od 200 cm do 700cm i więcej
wysięg: od 100 cm do 600 cm.
Dostępne kolory:

Rys:
Opis produktu

Całoroczna ochrona przed słońcem oraz czynnikami pogodowymi.

Prezentujemy Państwu nowoczesny system aluminiowy OPTI. Różnorodność pokrycia dachu w różnych opcjach koloru. Dowolność aranżacji kolorystycznej konstrukcji oraz i rodzajów przeszklenia może się okazać doskonałym rozwiązaniem dla każdej architektury budynku. Meble i wyposażenie pozostawiane na tarasie będą zawsze chronione. Zimą oraz w pochmurne dni światło bez przeszkód wpada do pomieszczeń przez przeszklony dach.

Estetyczna konstrukcja z wbudowanym systemem odprowadzania wody opadowej.

4 LATA GWARANCJI

POKRYCIE DACHU DO WYBORU:
1. Szkło hartowane 10mm. lub VSG/DSG 5.5.2
2. Poliwęglan komorowy 16mm. do wyboru:
• Bezbarwny
• Mleczny / opal
• Brązowy

3. PEXIGLASS komorowy 16mm. do wyboru:
• Bezbarwny
• Mleczny / opal
• Brązowy

OPCJE DODATKOWE:
1. Przeszklenie ścian bocznych do wyboru:
• System bezramowy SLIDING SYSTEM
• System ramowy FRAME SYSTEM

2. Roleta MARKIZOWA do zastosowania pod przeszkleniem:
• Poszycie do wyboru z nowej kolekcji tkanin
• Automatyka SOMFY w zestawie

3. Lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze RAL

4. Oświetlenie LED

Ogród zimowy OPTI to bardzo funkcjonalny system dachu z opcjami szklanych ścian przesuwnych. System OPTI cechuje się nieograniczoną rozbudową szerokości modułów i umożliwia integrację elektrycznie sterowanych osłon przeciwsłonecznych dachowych/poziomych oraz pionowych, dodatkowo istnieje możliwość zastosowania energooszczędnego oświetlenia LED. Dzięki nienagannej estetyce i prostocie systemu, ogród zimowy OPTI będziemy mogli dopasować do niemal każdej nowoczesnej architektury. Podstawowe korzyści z posiadania ogrodu zimowego w systemie OPTI to przede wszystkim całoroczna ochrona mebli ogrodowych, kwiatów a co najważniejsze to możliwość spędzania czasu z rodziną w komfortowych warunkach i ochrona przed deszczem i wiatrem. Konstrukcja wykonana w całości z aluminium malowana proszkowo w czterech kolorach w standardzie. W konstrukcji zastosowano zintegrowany system odprowadzania wody przez słupy frontowe. OPTI może znaleźć swoje zastosowanie na prywatnych tarasach ale również może być wykorzystywane na powierzchniach ogródków restauracyjnych oraz hoteli. Piękna panorama i naturalne światło bez ograniczeń przez cały rok.Marzysz o tym, aby niezależnie od pory roku cieszyć się piękną zielenią roślin w zaciszu domowym? Najlepszym sposobem, aby zaprosić do swojego domu bujną przyrodę oraz ciepłe promienie słońca jest ogród zimowy. Coraz popularniejsze w naszym kraju ogrody zimowe to nie tylko okna, drzwi i przeszklony dach - to doskonały pomysł na powiększenie przestrzeni domu.

Jesteśmy renomowaną marką z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w dziedzinie ogrodów zimowych. Chociaż nasze biuro znajduje się w Gdyni, działamy nie tylko w Gdańsku i jego okolicach, ale też na terenie całego kraju. Dostosowujemy technikę budowy ogrodu zimowego, jego odpowiednie zacienienie oraz rozmiar do potrzeb i upodobań klientów. Co jeszcze wyróżnia ogrody zimowe, które oferujemy? Przede wszystkim funkcjonalność, komfort oraz atrakcyjny wygląd!

Producent ogrodów w Gdańsku - zielony pokój w Twoim domu

Ogród zimowy nazywany bywa też oranżerią. To wiecznie zielony przyczółek lata, który pozwala na zaproszenie natury do wnętrza naszego domu. Ogrody zimowe znacząco różnią się od werand - chociaż też posiadają okna i drzwi to korzystać z nich możemy przez cały rok. Wykorzystanie tego typu tarasów do zabudowy staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Na rynku znajdziemy różne koncepcje ogrodu zimowego - od propozycji minimalistycznych do pełnych ekstrawagancji. Nawet w przypadku małych metraży, możemy zdecydować się na oazę zieleni, która będzie harmonijnie łączyć się z resztą budynku. Ogród zimowy może być używany niemal codziennie - na przykład, gdy pełni funkcje pokoju dziennego oraz jadalni. To również wyśmienita przestrzeń do rozwijania swoich umiejętności oraz pasji.

Ogród zimowy Gdynia - funkcjonalne rozwiązanie w zasięgu ręki

Ogrody zimowe są pewnego rodzaju swoistym regulatorem temperatury we wnętrzu. Stają się one coraz bardziej powszechne w Polsce, gdyż pozwalają oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Latem pomagają uniknąć w pomieszczeniach upałów, a zimą utrzymują w nich ciepło. Wykorzystanie konstrukcji aluminiowych sprawia, że ogrody zimowe są wyjątkowo stabilne oraz trwałe.

Jakie jeszcze zalety konstrukcji aluminiowych możemy wymienić? Wysokiej jakości materiałom nie zaszkodzą zmieniające się warunki atmosferyczne - na przykład wilgoć, mróz czy silne nasłonecznienie. Dzięki zastosowaniu nowatorskich konstrukcji aluminiowych nie musimy poddawać ogrodów zimowych renowacji, a wciąż będą zachowywać atrakcyjny wygląd. Co więcej, te funkcjonalne zabudowy aluminiowe wyróżniają się elastycznością. Nasza firma, czyli ich producent może nadać konstrukcjom najróżniejsze designerskie formy.

Okna i drzwi, które posiadają nasze ogrody zimowe są nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne. Również wykonane są z wysokiej jakości aluminium i dostępne w kilku systemach. Dzięki temu, że ogrody posiadają stabilną konstrukcję oraz przeszklony dach - wyposażenie, na przykład dopasowane meble ogrodowe lub kwiaty są w pełni bezpieczne niezależnie od warunków atmosferycznych. Tak więc, konstrukcje ogrodów które oferujemy, latem mogą pełnić funkcję eleganckich tarasów, gdyż posiadają otwierane okna i drzwi - a zimą stają się naszą odskocznią od nieprzyjemnej aury.

Ogrody zimowe Gdynia - postaw na lokalną markę

Twoim miejscem zamieszkania jest Gdańsk lub Gdynia? To świetnie, gdyż zapraszamy do bezpłatnych pomiarów oraz konsultacji w Gdańsku, oraz okolicach. Co więcej, w naszej bogatej ofercie znajdziecie nie tylko ogrody zimowe, ale również doskonałe dodatki, takie jak rolety markizowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie urzeczywistnić każe marzenie o pięknym ogrodzie!